Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


II. Szegedi sárkányhajó-fesztivál 2008

2008.09.25

Csapatok:

Kép Szegedi Sárkányhajó Egyesület "A":

Selyem, Lédeczi, Fári, Dombi, Alma, Ács Attis, Cápa, Kobra, Piszu, Batka, Ződi, Puha, Juhász Norbi, Telek Gábor, Csucsu, Páger Zoltán, Juhász Péter, Kormányos Zoiltán

 

 

 

Kép

 

"B" egység:

Zörgő, Kis gergő, Norbi, Gyökös
, Marcika, Szalma, Hackler, Inca, Mari Miklos, Havass, Konan, Hű Tomi, Sipi, Csicso, Enci, Szentesi Tóth Vazul,  Balaicz Tibcsi, Toncsi

 

 

 

 

Kép

Vasmackók:

Farkas Árpád      

Beder Krisztián                 

Lévai Ferenc                     

Szatmári József                

Zombori Tibor                 

Dr, Bohács Zsolt              

Bodó Attila                       

Schreiter György              

Fürdök Gábor

Csanádi Attila                   

Makai Tibor                      

Pajkó Zsolt                         

Domokos István                

Horváth Zoltán                  

Makai Tibike                     

Horváth Gábor                   

Kerek Csaba                      

Seller László                      

Csonka Gábor                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dragon Aktív Open Kupa - VÉGEREDMÉNY

1 Szegedi Sárkányhajó Egyesület A                                 1:16:63
2 Szegedi Sárkányhajó Egyesület B                                 1:18:11
3 Dragonász                                                                 1:19:83
4 Szegedi Sárkányhajó Egyesület „Vasmackók”                   1:21:30
5 Dragon Aqua SE                                                         1 :32:99

 

Rádió88 Marathon Kupa 2000 méter -VÉGEREDMÉNY

1 Dragonász                                                        12:07:12
2 Szegedi Sárkányhajó Egyesület B                        12:22:19
3 Szegedi Sárkányhajó Egy. "Vasmackók"                 12:25:85
4 Szegedi Sárkányhajó Egyesület A                        12:37:72
5 Rába Torpedó A                                               13:11:06
6 Rába Torpedó B                                               13:39:56
7 Arrabona SC                                                   14:32:08
8 Dragon Aqua SE                                               14:39:65
9 Pumpa                                                             15:43:88
10 Kisalföld Dragon Team                                     15:44:72
11 Vízipockok                                                       15:49:00
12 Solvo                                                              16:16:50
13 SzázxSzépek                                                   16:40:66
14 Szegedi Építészek                                            17:27:41

 

A  fesztivál képeit itt tekinthetitek meg:

http://picasaweb.google.hu/balaicz/SRkNyhajFesztivL

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.